Triumfatorzy

2009 - Zaskoczeni Żarów
2009/10 - Zaskoczeni Żarów
2010/11 - Wektor Świdnica
2011/12 - Czarny Lotos
2012/13 - Czarny Lotos

Liga Mistrzów

Liga Europejska

# Team M PKT
1 AKS Żarów 7 21
2 Ulmech 7 18
3 AMS Jagodnik 7 17
4 Kac Wawa 7 16
5 Electrolux Żarów 7 11
6 U 18 Żarów 7 9
7 Kozioł team 7 8
8 Blue Sensation 7 7
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj40
mod_vvisit_counterWczoraj119
mod_vvisit_counterTen tydzień454
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień526
mod_vvisit_counterTen miesiąc2214
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc11640
mod_vvisit_counterWszystkie odwiedziny641992

Aktualnie: gości 1 połączonych
Twoje IP: 54.83.133.189
 , 
Dzisiaj jest: Kwi 18, 2014

ElectroluxCup 2013/14

W sobotę 15 lutego zakończyły się rozgrywki VI edycji ligi Electrolux Cup 2013/14. Po trzech latach przerwy tytuł wrócił do zespołu KKZ Zaskoczeni Żarów. Drugie miejsce przypadło ubiegłorocznym zwycięzcom Czarnemu Lotosowi, na trzecim miejscu podium stanęli zawodnicy Wektora Świdnica.

Zamknięcia VI edycji i wręczenia nagród dokonali Burmistrz Miasta Żarów Leszek Michalak oraz Dyrektor firmy Electrolux w Żarowie Paweł Sowicz.

Organizator Gminne Cen­trum Kultury i Sportu w Ża­rowie pragnie serdecznie podziękować sponsorowi głównemu - firmie Electrolux w Żarowie za ob­jęcie honorowym patrona­tem rozgrywek. Sponsorem strategicznym była firma Dacco w Świdnicy.

>>> GALERIA ZDJĘĆ /Facebook/

Laureaci nagród indywidualnych:

Liga Mistrzów Electrolux Cup:


najlepszy bramkarz – Jacek Suski (KKZ Zaskoczeni Żarów)

najlepszy zawodnik – Kacper Tadrzak (Olevers Gold Team)

najlepszy strzelec – Piotr Koluśniewski (KKZ Zaskoczeni Żarów)

Liga Europejska Electrolux Cup:

najlepszy bramkarz – Tomasz Pater (Electrolux Żarów)

najlepszy zawodnik – Damian Rybarczyk (AMS Jagodnik)

najlepszy strzelec – Patryk Klimala (AKS Żarów)


Wyniki ostatniej 14 kolejki Electrolux Cup 2013/14

Liga Europejska
Kac Wawa - AKS Żarów 2-4
AMS Jagodnik - Kozioł Team 4-2
Blue Sensation - Ulmech 2-3
Electrolux Żarów - U18 Żarów 5-2
Liga Mistrzów
Nocny Team - Wektor Świdnica 1-6
GTW - Drink Team Świdnica 0-5 v.o.
Cannabis - Olewers Gold Team 8-4
Czarny Lotos - KKZ Zaskoczeni Żarów 3-6

SOBOTA 15.02.2014

Liga Europejska
godz. 14:00 Kac Wawa - AKS Żarów
godz. 14:40 AMS Jagodnik - Kozioł Team
godz. 15:20 Blue Sensation - Ulmech
godz. 16:00 Electrolux Żarów - U18 Żarów
Liga Mistrzów
godz. 16:40 Nocny Team - Wektor Świdnica
godz. 17:20 GTW - Drink Team Świdnica
godz. 18:00 Cannabis - Olewers Gold Team
godz. 18:40 Czarny Lotos - KKZ Zaskoczeni Żarów

WRĘCZENIE NAGRÓD ODBĘDZIE SIĘ O GODZ. 19:40!!!

Prosimy o liczne uczestnictwo podczas zakończenia szczególnie zespoły z miejsc 1-3 z obu ligi.

Wyniki 13 kolejki z 8.02.2014

Liga Europejska

Blue Sensation - AKS Żarów 0-10 (0-5)
Ulmech - Kac Wawa 2-1 (0-0)
U18 Żarów - Kozioł team 4-0 (2-0)
Electrolux Żartów - AMS Jagodnik 4-7 (3-2)

Liga Mistrzów

Cannabis - KKZ Zaskoczeni Żarów 1-8 (0-3)
Olewers Gold Team - Czarny Lotos 5-4 (2-2)
Wektor Świdnica - Drink Team Świdnica 2-0 (0-0)
Nocny Team - GTW 3-2 (1-2)

SOBOTA 8.02.2014

Liga Europejska

godz. 14:15 Nocny Team - GTW - mecz Ligi Mistrzów!!!
godz. 14:40 Blue Sensation - AKS Żarów
godz. 15:20 Ulmech - Kac Wawa
godz. 16:00 U18 Żarów - Kozioł team
godz. 16:40 Electrolux Żartów - AMS Jagodnik
Liga Mistrzów

godz. 17:20 Cannabis - KKZ Zaskoczeni Żarów
godz. 18:00 Olewers Gold Team - Czarny Lotos
godz. 18:40 Wektor Świdnica - Drink Team Świdnica

SOBOTA 1.02.2014

Liga Europejska

U18 Żarów - AKS Żarów 3:12 (1:5)
Ulmech - AMS Jagodnik 5:1 (2:1)
Electrolux Żarow - Kac Wawa  1:3 (0:0)
Blue Sensation - Kozioł Team 2:0 (2:0)
Liga Mistrzów
Wektor Świdnica - KKZ Zaskoczeni Żarów 3:5 (2:2)
Olewers Gold Team - GTW 6:3 (2:1)
Nocny Team - Czarny Lotos 0:6 (0:1)
Cannabis - Drink Team Świdnica 3:1 (2:0)


NIEDZIELA 2.02.2014

Liga Europejska

Electrolux Żarów - AKS Żarów 0:9 (0:9)
Blue Sensation - AMS Jagodnik 0:5  (0:0)
Kac Wawa - U18 Żarów 5:1 (2:0)
Ulmech - Kozioł Team 4:3 (3:3)
Liga Mistrzów
Olewers Gold Team - Drink Team Świdnica 1:2 (0:1)
Nocny Team - KKZ Zaskozceni Żarów 1:10 (0:5)
Cannabis - GTW 8:0 (3:0)
Czarny Lotos - Wektor Świdnica 5:1 (0:0)

SOBOTA 1.02.2014

Liga Europejska
godz. 14:40 U18 Żarów - AKS Żarów
godz. 15:20 Ulmech - AMS Jagodnik
godz. 16:00 Electrolux Żarow - Kac Wawa
godz. 16:40 Blue Sensation - Kozioł Team
Liga Mistrzów
godz. 17:20 Wektor Świdnica - KKZ Zaskoczeni Żarów
godz. 18:00 Olewers Gold Team - GTW
godz. 18:40 Nocny Team - Czarny Lotos
godz. 19:20 Cannabis - Drink Team Świdnica

 

NIEDZIELA 2.02.2014

Liga Europejska
godz. 15:20 Electrolux Żarów - AKS Żarów
godz. 15:55 Blue Sensation - AMS Jagodnik
godz. 16:30 Kac Wawa - U18 Żarów
Liga Mistrzów
godz. 17:05 Olewers Gold Team - Drink Team Świdnica
godz. 17:40 Nocny Team - KKZ Zaskozceni Żarów
godz. 18:15 Cannabis - GTW
godz. 18:50 Czarny Lotos - Wektor Świdnica
godz. 19:25 Ulmech - Kozioł Team - mecz Ligi Europejskiej!!!

SOBOTA 25.01.2014

Liga Europejska
AMS Jagodnik - Kac Wawa 0:8
Blue Sensation - U18 Żarów 6:3
Ulmech - AKS Żarów 4:5
Electrolux Żarów - Kozioł Team 0:1
Liga Mistrzów
GTW - Czarny Lotos 1:9
Cannabis - Wektor Świdnica 0:4
Olewers Gold Team - KKZ Zaskoczeni Żarów 1:11
Nocny Team - Drink Team Świdnica 1:1

SOBOTA 25.01.2014

Liga Europejska
godz. 14:40 AMS Jagodnik - Kac Wawa
godz. 15:20 Blue Sensation - U18 Żarów
godz. 16:00 Ulmech - AKS Żarów
godz. 16:40 Electrolux Żarów - Kozioł Team
Liga Mistrzów
godz. 17:20 GTW - Czarny Lotos
godz. 18:00 Cannabis - Wektor Świdnica
godz. 18:40 Olewers Gold Team - KKZ Zaskoczeni Żarów
godz. 19:20 Nocny Team - Drink Team Świdnica

SOBOTA 18.01.2014

Liga Europejska
AKS Żarów - Kozioł Team 4:1
Blue Sensation - Kac Wawa 2:3
Electrolux Żarów - Ulmech 1:2
AMS Jagodnik - U18 Żarów 7:4
Liga Mistrzów
KKZ Zaskoczeni Żarów - Drink Team Świdnica 5:0
Nozny Team - Olewers Gold Team 2:7
Cannabis - Czarny Lotos 1:2
GTW - Wektor Świdnica 0:8