Triumfatorzy

2009 - Zaskoczeni Żarów
2009/10 - Zaskoczeni Żarów
2010/11 - Wektor Świdnica
2011/12 - Czarny Lotos
2012/13 - Czarny Lotos
2013/14 - KKZ Zaskoczeni Żarów
2014/15 - KKZ Zaskoczeni Żarów
2015/16 - Wektor Świdnica
2016/17 - Wektor Świdnica

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj677
mod_vvisit_counterWczoraj1707
mod_vvisit_counterTen tydzień14586
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień14088
mod_vvisit_counterTen miesiąc42115
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc51054
mod_vvisit_counterWszystkie odwiedziny2084462

Aktualnie: gości 63 połączonych
Twoje IP: 54.83.81.52
 , 
Dzisiaj jest: Sty 19, 2018

ElectroluxCup 2017/2018

5 kolejka - 17 grudzień 2011

II liga Electrolux Cup
14.40 FC Wczorajsi - Zryw Łażany
15.20 Mam Talent - Nocny Team
16.00 U18 Żarów - FC Method Men - mecz na szczycie
16.40 Drink Team Świdnica - PKS Złoty Kłos
I liga Electrolux Cup
17.20 Cannabis - PCO Oldboys
18.00 KKZ Zaskoczeni Żarów - Wierzbianka Wierzbna
18.40 Czarny Lotos - Galacticos Osiek - mecz kolejki
19.20 Wektor Świdnica - Carvalet Sypko Delta Jaroszów

6 kolejka - 18 grudzień 2011


II liga Electrolux Cup
14.40 U18 Żarów - Nocny Team
15.20 FC Wczorajsi - Drink Team Świdnica
16.00 PKS Złoty Kłos - Zryw Łażany
16.40 Mam Talent - FC Method Men
I liga Electrolux Cup
17.20 Czarny Lotos - Wierzbianka Wierzbna
18.00 Cannabis - Wektor Świdnica
18.40 Carvalet Sypko Delta Jaroszów - PCO Oldboys
19.20 KKZ Zaskoczeni Żarów - Galacticos Osiek

Wyniki 4 kolejki Electrolux Cup z dnia 10 grudnia 2011

II liga Electrolux Cup
PKS Złoty Kłos - Nocny Team 3-6
FC Wczorajsi – FC Method Men 0-7
Mam Talent - Drink Team Świdnica 5-4
U18 Żarów - Zryw Łażany - 5-5

I liga Electrolux Cup
Carvalet Sypko Delta Jaroszów - Wierzbianka Wierzbna 6-3
Cannabis - Galacticos Osiek - 1-2
KKZ Zaskoczeni Żarów - Wektor Świdnica 3-3
Czarny Lotos - PCO Oldboys 8-2

Najlepsi zawodnicy, bramkarze 4 kolejki Electrolux Cup:
II Liga Electrolux Cup
bramkarz - Mateusz Wojnowski (FC Method Men), zawodnik - Mateusz Kołodziej (U18 Żarów)
I Liga Electrolux Cup
bramkarz - Paweł Pojasek (Czarni Lotos), zawodnik - Damian Tymcik (Wektor Świdnica)

4 kolejka - 10 grudzień 2011

II liga Electrolux Cup

14.40 PKS Złoty Kłos - Nocny Team

15.20 FC Wczorajsi – FC Method Men

16.00 Mam Talent - Drink Team Świdnica

16.40 U18 Żarów - Zryw Łażany - mecz na szczycie

I liga Electrolux Cup

17.20 Carvalet Sypko Delta Jaroszów - Wierzbianka Wierzbna

18.00 Cannabis - Galacticos Osiek - mecz kolejki

18.40 KKZ Zaskoczeni Żarów - Wektor Świdnica

19.20 Czarny Lotos - PCO Oldboys

Wyniki 3 kolejki Electrolux Cup 2011/12 rozegranej 3 grudnia 2011 r.

3 kolejka

II liga Electrolux Cup
FC Method Men - Drink Team Świdnica 5-0 (2-0)
U18 Żarów - PKS Złoty Kłos 10-1 (4-0)
FC Wczorajsi - Nocny Team 3-1 (2-1)
Mam Talent - Zryw Łażany 1-5 (0-4)

I liga Electrolux Cup
Galacticos Osiek – Wektor Świdnica 6-2 (2-1)
Czarny Lotos - Carvalet Sypko Delta Jaroszów 5-2 (3-1)
Cannabis - Wierzbianka Wierzbna 7-4 (3-2)
KKZ Zaskoczeni Żarów - PCO Oldboys 3-4 (2-2)

Najlepsi zawodnicy, bramkarze 3 kolejki Electrolux Cup:
II Liga Electrolux Cup
bramkarz - Mateusz Wojnowski (FC Method Men), zawodnik - Marcin Kądziołka (Zryw Łażany)

I Liga Electrolux Cup
bramkarz - Jakub Iwanicki (Galacticos Osiek), zawodnik - Radosław Wojnowski (PCO Oldboys)

Mateusz Burdzy (Wektor Świdnica) czerwona kartka - kara 3 meczy

Zapowiedź 3 kolejki Electrolux Cup

3 kolejka - 3 grudzień 2011

II liga Electrolux Cup
14.40 FC Method Men - Drink Team Świdnica
15.20 U18 Żarów - PKS Złoty Kłos
16.00 FC Wczorajsi - Nocny Team
16.40 Mam Talent - Zryw Łażany - mecz na szczycie

I liga Electrolux Cup
17.20 Galacticos Osiek – Wektor Świdnica - mecz kolejki
18.00 Czarny Lotos - Carvalet Sypko Delta Jaroszów
18.40 Cannabis - Wierzbianka Wierzbna
19.20 KKZ Zaskoczeni Żarów - PCO Oldboys

Wyniki 2 kolejki ligi Electrolux Cup rozegranej 26 listopada.

II liga
Nocny Team - Zryw Łażany 1-3 (1-1)
Mam Talent - FC Wczorajsi 4-2 (3-0)
U18 Żarów - Drink Team Świdnica 3-1 (0-1)
FC Method Men - PKS Złoty Kłos 9-2 (7-1)

I liga
Wierzbianka Wierzbna - PCO Oldboys 2-3 (1-1)
KKZ Zaskoczeni Żarów - Cannabis 5-1 (2-1)
Czarny Lotos - Wektor Świdnica 1-1 (1-1)
Galacticos Osiek - Carvalet Sypko Delta Jaroszów 12-2 (7-1)

Najlepsi zawodnicy oraz bramkarze 2 kolejki:
II Liga: bramkarz: Piotr Bęc (Drink Team), zawodnik: Sławomir Marmajewski (Mam Talent)
I Liga: bramkarz: Patryk Cieśla (Wierzbianka Wierzbna), zawodnik: Piotr Koluśniewski (KKZ Zaskoczeni Żarów)

2 kolejka - 26 listopad 2011

II liga

14.40 Nocny Team - Zryw Łażany

15.20 Mam Talent - FC Wczorajsi

16.00 U18 Żarów - Drink Team Świdnica - mecz na szczycie

16.40 FC Method Men - PKS Złoty Kłos

I liga

17.20 Wierzbianka Wierzbna - PCO Oldboys

18.00 KKZ Zaskoczeni Żarów - Cannabis - mecz kolejki

18.40 Czarny Lotos - Wektor Świdnica

19.20 Galacticos Osiek - Carvalet Sypko Delta Jaroszów

Nastąpiły zmiany w regulaminie dotyczące Zmiany Terminarzy Rozegrania Spotkań (§ 6) oraz spadków i awansów (§ 2 pkt. 4).

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami.

W dniu 19 listopada rozpoczęły się rozgrywki IV edycji Żarowskiej Ligi Futsalu Electrolux Cup 2011/12. Na starcie rozgrywek tradycyjnie 16 zespołów podzielonych na I i II ligę, łącznie blisko 190 zawodników.

Uroczystego otwarcia rozgrywek dokonał Burmistrz Miasta Żarów - Leszek Michalak.

Wyniki 1 kolejki rozgrywek Electrolux Cup w Żarowie:

II liga
Mam Talent - U18 Żarów 1-3 (0-2)
Drink Team Świdnica - Zryw Łażany 2-2 (1-0)
Nocny Team - FC Method Men 3-3 (1-1)
PKS Złoty Kłos - FC Wczorajsi 3-9 (2-5)
I liga
KKZ Zaskoczeni Żarów - Czarny Lotos 2-1 (0-0)
Wektor Świdnica - PCO Oldboys 4-2 (1-0)
Wierzbianka Wierzbna - Galacticos Osiek 2-5 (2-4)
Carvalet Sypko Delta Jaroszów - Cannabis 1-6 (0-1)

Najlepsi zawodnicy oraz bramkarze 1 kolejki:
II Liga: bramkarz: Marcin Korzeniowski (U 18 Żarów), zawodnik: Jakub Dec (FC Method Men)
I Liga: bramkarz: Szymon Banach (PCO Oldboys), zawodnik: Michał Czernicki (Cannabis)