Triumfatorzy

2009 - Zaskoczeni Żarów
2009/10 - Zaskoczeni Żarów
2010/11 - Wektor Świdnica
2011/12 - Czarny Lotos
2012/13 - Czarny Lotos
2013/14 - KKZ Zaskoczeni Żarów
2014/15 - KKZ Zaskoczeni Żarów
2015/16 - Wektor Świdnica
2016/17 - Wektor Świdnica
2017/18 - Wektor Świdnica
2018/19 - Cannabis

Electrolux Cup 2018/19 - I Liga

Electrolux Cup 2018/19 - II Liga

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj627
mod_vvisit_counterWczoraj999
mod_vvisit_counterTen tydzień6384
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień6898
mod_vvisit_counterTen miesiąc72497
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc32377
mod_vvisit_counterWszystkie odwiedziny3810367

Aktualnie: gości 23, 
botów 1 połączonych
Twoje IP: 34.204.169.76
 , 
Dzisiaj jest: Sie 24, 2019

ElectroluxCup 2018/2019

11 kolejka Electrolux Cup - 28 styczeń 2012
II liga Electrolux Cup
Zryw Łażany - U18 Żarów 7:3 (3:1)
Drink Team Świdnica - Mam Talent 5:0 walk.
FC Method Men - FC Wczorajsi 2:2 (2:2)
Nocny Team - PKS Złoty Kłos 2:0 (0:0)
I liga Electrolux Cup
PCO Oldboys - Czarny Lotos 1:8 (1:3)
Wektor Świdnica - KKZ Zaskoczeni Żarów 0:3 (0:1)
Wierzbianka Wierzbna - Carvalet Sypko Delta Jaroszów 3:5 (2:1)

Przypominamy, iż do końca stycznia mija termin wpłacenia II raty wpisowego!

Najlepsi zawodnicy, bramkarze 11 kolejki Electrolux Cup:
II Liga Electrolux Cup
bramkarz - Armand Toporowski (Zryw Łażany), zawodnik - Marcin Kądziołka (Zryw Łażany)
I Liga Electrolux Cup
bramkarz - Jacek Suski (KKZ Zaskoczeni Żarów), zawodnik - Marcin Buryło (Carvalet Sypko Delta Jaroszów)

11 kolejka Electrolux Cup - 28 styczeń 2012
II liga Electrolux Cup
14.40  Zryw Łażany - U18 Żarów
15.20  Drink Team Świdnica - Mam Talent
16.00  FC Method Men - FC Wczorajsi
16.40  Nocny Team - PKS Złoty Kłos
I liga Electrolux Cup
17.20  PCO Oldboys - Czarny Lotos
18.00  Wektor Świdnica - KKZ Zaskoczeni Żarów
18.40  Wierzbianka Wierzbna - Carvalet Sypko Delta Jaroszów

Przypominamy, iż do końca stycznia mija termin wpłacenia II raty wpisowego!

9 kolejka - 21 styczeń 2012
II liga
PKS Złoty Kłos - FC Method Men 3-11
Drink Team Świdnica - U18 Żarów 4-3
FC Wczorajsi - Mam Talent 0-1
Zryw Łażany - Nocny Team 0-2
I liga
Wektor Świdnica – Czarny Lotos 1-3
Cannabis - KKZ Zaskoczeni Żarów 3-2
PCO Oldboys - Wierzbianka Wierzbna 1-6

Najlepsi zawodnicy, bramkarze 9 kolejki Electrolux Cup:
II Liga Electrolux Cup
bramkarz - Edward Razik (Nocny Team), zawodnik - Krystian Bierzyński (Drink Team)
I Liga Electrolux Cup
bramkarz - Paweł Pojasek (Czarny Lotos), zawodnik - Piotr Legiejew (Wierzbianka Wierzbna)

10 kolejka - 22 styczeń 2012
II liga
Zryw Łażany - Mam Talent 3-1
Nocny Team - FC Wczorajsi 1-1
PKS Złoty Kłos - U18 Żarów 1-4
Drink Team Świdnica - FC Method Men 0-6
I liga
PCO Oldboys - KKZ Zaskoczeni Żarów 2-10
Wierzbianka Wierzbna - Cannabis 2-7
Carvalet Sypko Delta Jaroszów - Czarny Lotos 5-9

Najlepsi zawodnicy, bramkarze 10 kolejki Electrolux Cup:
II Liga Electrolux Cup
bramkarz - Tomasz Pater (FC Wczorajsi), zawodnik - Paweł Budny (FC Method Men)
I Liga Electrolux Cup
bramkarz - Maciej Włudyka (Cannabis), zawodnik - Tomasz Rudnik (KKZ Zaskoczeni)

9 kolejka - 21 styczeń 2012
II liga
14.40  PKS Złoty Kłos - FC Method Men
15.20  Drink Team Świdnica - U18 Żarów
16.00  FC Wczorajsi - Mam Talent
16.40  Zryw Łażany - Nocny Team
I liga
17.20  Wektor Świdnica – Czarny Lotos
18.00  Cannabis - KKZ Zaskoczeni Żarów
18.40  PCO Oldboys - Wierzbianka Wierzbna

10 kolejka - 22 styczeń 2012
II liga
14.40  Zryw Łażany - Mam Talent
15.20  Nocny Team - FC Wczorajsi
16.00  PKS Złoty Kłos - U18 Żarów
16.40  Drink Team Świdnica - FC Method Men
I liga
17.20  PCO Oldboys - KKZ Zaskoczeni Żarów
18.00  Wierzbianka Wierzbna - Cannabis
18.40  Carvalet Sypko Delta Jaroszów - Czarny Lotos

8 kolejka Electrolux Cup - 14 styczeń 2012
II liga Electrolux Cup

14.40  FC Wczorajsi - PKS Złoty Kłos 4:2
15.20  FC Method Men - Nocny Team 2:0
16.00  Zryw Łażany - Drink Team Świdnica 2:2
16.40  U18 Żarów - Mam Talent 3:6
I liga Electrolux Cup
17.20  Cannabis - Carvalet Sypko Delta Jaroszów 5:3
18.00  PCO Oldboys - Wektor Świdnica 4:2
18.40  Czarny Lotos - KKZ Zaskoczeni Żarów 2:2

Najlepsi zawodnicy, bramkarze 8 kolejki Electrolux Cup:
II Liga Electrolux Cup
bramkarz - Piotr Bęc (Drink Team Świdnica), zawodnik - Paweł Hanc (Mam Talent)
I Liga Electrolux Cup
bramkarz - Paweł Pojasek (Czarny Lotos), zawodnik - Adam Sołtysiak (PCO Oldboys)

Po pierwszej rundzie Electrolux Cup dopuszcza się możliwość wymiany zawodników, którzy nie rozegrali ani jednego spotkania w drużynie, jednak zgodnie z przepisem §2 pkt. 3 w składzie musi znajdować się 5 zawodników grających w tym zespole w poprzednich rozgrywkach.

Wyniki 7 kolejki Electrolux Cup z 7 stycznia

II liga Electrolux Cup
Mam Talent - PKS Złoty Kłos 3-2
FC Method Men – Zryw Łażany 4-2
U18 Żarów - FC Wczorajsi 2-3
Drink Team Świdnica - Nocny Team 2-1
I liga Electrolux Cup
KKZ Zaskoczeni Żarów - Carvalet Sypko Delta Jaroszów 7-2
Czarny Lotos - Cannabis 4-1
Wektor Świdnica - Wierzbianka Wierzbna 2-1

Najlepsi zawodnicy, bramkarze 7 kolejki Electrolux Cup:
II Liga Electrolux Cup
bramkarz - Piotr Bęc (Drink Team Świdnica), zawodnik - Wojciech Furmankiewicz (FC Method Men)
I Liga Electrolux Cup
bramkarz - Paweł Pojasek (Czarny Lotos), zawodnik - Damian Uszczyk (Czarny Lotos)

Zapowiedź 7 kolejki Electrolux Cup

7 kolejka - 7 styczeń 2012
II liga Electrolux Cup

14.40 Mam Talent - PKS Złoty Kłos
15.20 FC Method Men – Zryw Łażany
16.00 U18 Żarów - FC Wczorajsi
16.40 Drink Team Świdnica - Nocny Team
I liga Electrolux Cup
17.20 KKZ Zaskoczeni Żarów - Carvalet Sypko Delta Jaroszów
18.00 Czarny Lotos - Cannabis
18.40 Wektor Świdnica - Wierzbianka Wierzbna

Prawie od samego początku ze stroną były mniejsze lub większe kłopoty. Ostatnio nie wyświetlały się tabele. Wykorzystując przerwę w rozgrywkach strona została przeniesiona na nowy serwer i wyświetla się prawidłowo. Miejmy nadzieję, że z nowym rokiem przestaniemy mieć problemy ze strony technicznej.