Triumfatorzy

2009 - Zaskoczeni Żarów
2009/10 - Zaskoczeni Żarów
2010/11 - Wektor Świdnica
2011/12 - Czarny Lotos
2012/13 - Czarny Lotos
2013/14 - KKZ Zaskoczeni Żarów
2014/15 - KKZ Zaskoczeni Żarów
2015/16 - Wektor Świdnica
2016/17 - Wektor Świdnica
2017/18 - Wektor Świdnica

Electrolux Cup 2017/18

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj588
mod_vvisit_counterWczoraj3514
mod_vvisit_counterTen tydzień588
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień18726
mod_vvisit_counterTen miesiąc49527
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc58279
mod_vvisit_counterWszystkie odwiedziny2614564

Aktualnie: gości 114, 
botów 1 połączonych
Twoje IP: 54.162.159.33
 , 
Dzisiaj jest: Wrz 24, 2018

ElectroluxCup 2017/2018

9. kolejka - 28.01.2017
Olwers Gold Team - Turbokozaki 2:2 (1:0)
Sonex Team - Electrolux Żarów 4:5 (1:1)
Wybrzeże Klatki Schodowej - Elektrobud Wałbrzych 2:12 (1:5)
Cannabis - FC Bazyl 7:3 (2:2)
KKZ Zaskoczeni Żarów - Wektor Świdnica 2:5 (1:3)

10. kolejka - 29.01.2017
KKZ Zaskoczeni Żarów - Wybrzeże Klatki Schodowej 7:2 (1:1)
AUTO-SHOP Żarów - Wektor Świdnica 2:10 (2:5)
Elektrobud Wałbrzych - Cannabis 1:8 (0:4)
FC Bazyl - Sonex Team 5:6 (1:1)
Electrolux Żarów - Olwers Gold Team 0:5 (0:1)

9. kolejka - 28.01.2017
godz. 15:20 Olwers Gold Team - Turbokozaki
godz. 16:00 Sonex Team - Electrolux Żarów
godz. 16:40 Wybrzeże Klatki Schodowej - Elektrobud Wałbrzych
godz. 17:20 Cannabis - FC Bazyl
godz. 18:00 KKZ Zaskoczeni Żarów - Wektor Świdnica

10. kolejka - 29.01.2017
godz. 15:20 KKZ Zaskoczeni Żarów - Wybrzeże Klatki Schodowej
godz. 16:00 AUTO-SHOP Żarów - Wektor Świdnica
godz. 16:40 Elektrobud Wałbrzych - Cannabis
godz. 17:20 FC Bazyl - Sonex Team
godz. 18:00 Electrolux Żarów - Olwers Gold Team

8. kolejka - 21.01.2017
Turbokozaki - Sonex Team 4:1 (2:1)
FC Bazyl - Wybrzeże Klatki Schodowej 1:4 (2:1)
Elektrobud Wałbrzych - Wektor Świdnica 5:11 (4:4)
KKZ Zaskoczeni Żarów - AUTO-SHOP Żarów 9:4 (5:0)
Electrolux Żarów - Cannabis 3:4 (2:2)

8. kolejka - 21.01.2017
godz. 15:20 Turbokozaki - Sonex Team
godz. 16:00 FC Bazyl - Wybrzeże Klatki Schodowej
godz. 16:40 Elektrobud Wałbrzych - Wektor Świdnica
godz. 17:20 KKZ Zaskoczeni Żarów - AUTO-SHOP Żarów
godz. 18:00 Electrolux Żarów - Cannabis

7. kolejka - Electrolux Cup

Sonex Team - Olwers Gold Team 4:11 (1:2)
Cannabis - Turbokozaki 13:0 (5:0)
Wybrzeże Klatki Schodowej - Electrolux Żarów 5:1 (1:0)
Wektor Świdnica - FC Bazyl 8:1 (2:0)
AUTO-SHOP Żarów - Elektrobud Wałbrzych 4:1 (3:0)

7. kolejka - 14.01.2017
godz. 15:20 Sonex Team - Olwers Gold Team
godz. 16:00 Cannabis - Turbokozaki
godz. 16:40 Wybrzeże Klatki Schodowej - Electrolux Żarów
godz. 17:20 Wektor Świdnica - FC Bazyl
godz. 18:00 AUTO-SHOP Żarów - Elektrobud Wałbrzych

6. kolejka - 7.01.2017
Turbokozaki - Wybrzeże Klatki Schodowej 4:8 (2:2)
FC Bazyl - AUTO-SHOP Żarów 2:7 (1:2)
Olwers Gold Team - Cannabis 4:8 (2:6)
Elektrobud Wałbrzych - KKZ Zaskoczeni Żarów 2:8 (1:6)
Electrolux Żarów - Wektor Świdnica 0:5 wo.

6. kolejka - 7.01.2017
godz. 15:20 Turbokozaki - Wybrzeże Klatki Schodowej
godz. 16:00 FC Bazyl - AUTO-SHOP Żarów
godz. 16:40 Olwers Gold Team - Cannabis
godz. 17:20 Elektrobud Wałbrzych - KKZ Zaskoczeni Żarów
godz. 18:00 Electrolux Żarów - Wektor Świdnica

4. kolejka - 17.12.2016
Sonex Team - Wybrzeże Klatki Schodowej 4:7 (2:3)
Turbokozaki - AUTO-SHOP Żarów 1:9 (0:7)
FC Bazyl - Elektrobud Wałbrzych 3:5 (1:2)
Electrolux Żarów - KKZ Zaskoczeni Żarów 2:6 (1:1)
Olwers Gold Team - Wektor Świdnica 4:8 (1:2)

5. kolejka - 18.12.2016
KKZ Zaskoczeni Żarów - FC Bazyl 8:0 (4:0)
Wektor Świdnica - Turbokozaki 7:1 (5:0)
AUTO-SHOP Żarów - Electrolux Żarów 4:1 (1:0)
Wybrzeże Klatki Schodowej - Olwers Gold Team 5:4 (0:1)
Cannabis - Sonex Team 9:2 (4:0)