Triumfatorzy

2009 - Zaskoczeni Żarów
2009/10 - Zaskoczeni Żarów
2010/11 - Wektor Świdnica
2011/12 - Czarny Lotos
2012/13 - Czarny Lotos
2013/14 - KKZ Zaskoczeni Żarów
2014/15 - KKZ Zaskoczeni Żarów
2015/16 - Wektor Świdnica
2016/17 - Wektor Świdnica

Electrolux Cup 2015/16

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj139
mod_vvisit_counterWczoraj652
mod_vvisit_counterTen tydzień2985
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień6473
mod_vvisit_counterTen miesiąc13111
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc28972
mod_vvisit_counterWszystkie odwiedziny1984258

Aktualnie: gości 37 połączonych
Twoje IP: 54.196.47.128
 , 
Dzisiaj jest: Lis 18, 2017

ElectroluxCup 2015/16

16.01 (sobota) – 7 kolejka Electrolux Cup
godz. 14:40 Majami young bojz - Nocny Team
godz. 15:20 Electrolux Żarów - Wektor Świdnica
godz. 16:00 Darbor Bolesławice - AMS Świdnica
godz. 16:40 FC Absolwenci - Turbokozaki
godz. 17:20 AUTO-SHOP Żarów - Diablo Team
godz. 18:00 KKZ Zaskoczeni Żarów - Olwers Gold Team
godz. 18:40 Cannabis - Zryw Łażany

17.01 (niedziela) – 8 kolejka Electrolux Cup
godz. 14:40 AMS Świdnica - FC Absolwenci
godz. 15:20 Turbokozaki - KKZ Zaskoczeni Żarów
godz. 16:00 Wektor Świdnica - Nocny Team
godz. 16:40 Zryw Łażany - Electrolux Żarów
godz. 17:20 Olwers Gold Team - Cannabis
godz. 18:00 Diablo Team - Darbor Bolesławice
godz. 18:40 AUTO-SHOP Żarów - Majami young bojz

INFORMUJEMY, IŻ W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ (16.01.2016) MIJA OSTATECZNY TERMIN WPŁATY II RATY WPISOWEGO!!!!

Wyniki 6. kolejki Electrolux Cup
Cannabis – Turbokozaki 9:4 (2:2)
Darbor Bolesławice – AUTO-SHOP Żarów 9:6 (5:1)
Nocny Team – Zryw Łażany 2:6 (0:5)
Electrolux Żarów - Olwers Gold Team 3:11 (1:5)
FC Absolwenci – Diablo Team 3:5 (0:2)
Majami young bojz – Wektor Świdnica 3:8 (0:3)
KKZ Zaskoczeni Żarów – AMS Świdnica 13:3 (6:2)

20.12 (niedziela) – 5 kolejka Electrolux Cup
AUTO-SHOP Żarów - FC Absolwenci 13:2 (5:1)
Zryw Łażany - Wektor Świdnica 3:7 (0:4)
Turbokozaki - Electrolux Żarów 0:9 (0:4)
Olwers Gold Team - Nocny Team 1:0 (0:0)
Diablo Team - KKZ Zaskoczeni Żarów 14:4 (7:1)
AMS Świdnica - Cannabis 2:7 (0:4)
Darbor Bolesłąwice - Majami young bojz 9:2 (4:2)

19.12 (sobota) – 4 kolejka Electrolux Cup
Wektor Świdnica - Olwers Gold Team 6:0 (2:0)
Nocny Team - Turbokozaki 2:5 (0:2)
Majami young bojz - Zryw Łażany 1:6 (0:2)
KKZ Zaskoczeni Żarów - AUTO-SHOP Żarów 2:1 (0:0)
FC Absolwenci - Darbor Bolesławice 0:5 (0:2)
Cannabis - Diablo Team 3:6 (0:5)
Electrolux Żarów - AMS Świdnica 2:4 (2:2)

19.12 (sobota) – 4 kolejka Electrolux Cup
godz. 14:40 Wektor Świdnica - Olwers Gold Team
godz. 15:20 Nocny Team - Turbokozaki
godz. 16:00 Majami young bojz - Zryw Łażany
godz. 16:40 KKZ Zaskoczeni Żarów - AUTO-SHOP Żarów
godz. 17:20 FC Absolwenci - Darbor Bolesławice
godz. 18:00 Cannabis - Diablo Team
godz. 18:40 Electrolux Żarów - AMS Świdnica

20.12 (niedziela) – 5 kolejka Electrolux Cup
godz. 14:40 AUTO-SHOP Żarów - FC Absolwenci
godz. 15:20 Zryw Łażany - Wektor Świdnica
godz. 16:00 Turbokozaki - Electrolux Żarów
godz. 16:40 Olwers Gold Team - Nocny Team
godz. 17:20 Diablo Team - KKZ Zaskoczeni Żarów
godz. 18:00 AMS Świdnica - Cannabis
godz. 18:40 Darbor Bolesłąwice - Majami young bojz

13.12 (sobota) – 3 kolejka Electrolux Cup
AUTO-SHOP Żarów - Cannabis 5:0 (1:0)
Diablo Team - Electrolux Żarów 15:2 (7:1)
Darbor Bolesławice - KKZ Zaskoczeni Żarów 2:4 (0:4)
Olwers Gold Team - Zryw Łażany 2:4 (1:2)
Turbokozaki - Wektor Świdnica 1:10 (0:4)
AMS Świdnica - Nocny Team 4:3 (1:0)
FC Absolwenci - Majami young bojz 5:2 (1:1)

12.13 (sobota) – 3 kolejka Electrolux Cup
godz. 14:40 AUTO-SHOP Żarów - Cannabis
godz. 15:20 Diablo Team - Electrolux Żarów
godz. 16:00 Darbor Bolesławice - KKZ Zaskoczeni Żarów
godz. 16:40 Olwers Gold Team - Zryw Łażany
godz. 17:20 Turbokozaki - Wektor Świdnica
godz. 18:00 AMS Świdnica - Nocny Team
godz. 18:40 FC Absolwenci - Majami young bojz

5.12 (sobota) – 2 kolejka
Zryw Łażany - Turbokozaki 10:2 (2:1)
Wektor Świdnica - AMS Świdnica 6:4 (5:2)
Nocny Team - Diablo Team 1:7 (1:1)
Majami young bojz - Olwers Gold Team 0:10 (0:4)
KKZ Zaskoczeni Żarów - FC Absolwenci 6:5 (2:1)
Electrolux Żarów - AUTO-SHOP Żarów 0:2 (0:2)
Cannabis - Darbor Bolesławice 3:4 (2:2)

5.12 (sobota) – 2 kolejka
godz. 14:40 Zryw Łażany - Turbokozaki
godz. 15:20 Wektor Świdnica - AMS Świdnica
godz. 16:00 Nocny Team - Diablo Team
godz. 16:40 Majami young bojz - Olwers Gold Team
godz. 17:20 KKZ Zaskoczeni Żarów - FC Absolwenci
godz. 18:00 Electrolux Żarów - AUTO-SHOP Żarów
godz. 18:40 Cannabis - Darbor Bolesławice