Triumfatorzy

2009 - Zaskoczeni Żarów
2009/10 - Zaskoczeni Żarów
2010/11 - Wektor Świdnica
2011/12 - Czarny Lotos
2012/13 - Czarny Lotos
2013/14 - KKZ Zaskoczeni Żarów
2014/15 - KKZ Zaskoczeni Żarów
2015/16 - Wektor Świdnica
2016/17 - Wektor Świdnica
2017/18 - Wektor Świdnica

Electrolux Cup 2017/18

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj3416
mod_vvisit_counterWczoraj5467
mod_vvisit_counterTen tydzień8883
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień77175
mod_vvisit_counterTen miesiąc101621
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc161092
mod_vvisit_counterWszystkie odwiedziny2901982

Aktualnie: gości 103, 
botów 3 połączonych
Twoje IP: 54.91.203.233
 , 
Dzisiaj jest: Lis 13, 2018

ElectroluxCup 2017/2018

24.01 (niedziela) – 10 kolejka Electrolux Cup
Diablo Team - AMS Świdnica 14:5 (11:3)
Cannabis - Nocny Team 5:0 wo.
AUTO-SHOP Żarów - Turbokozak 15:4 (6:2)i
FC Absolwenci - Zryw Łażany 1:10 (1:3)
Darbor Bolesławice - Olwers Gold Team 0:5 (0:2)
KKZ Zaskoczeni Żarów - Wektor Świdnica 3:4 (1:2)
Majami young bojz - Electrolux Żarów 0:5 wo.

23.01 (sobota) – 9 kolejka Electrolux Cup
Turbokozaki - Darbor Bolesławice 3:7 (0:4)
AMS Świdnica - AUTO-SHOP Żarów 3:12 (3:4)
Olwers Gold Team - FC Absolwenci 7:1 (2:0)
Zryw Łażany - KKZ Zaskoczeni Żarów 4:7 (1:3)
Wektor Świdnica - Cannabis 6:3 (2:1)
Nocny Team - Electrolux Żarów 1:11 (0:5)
Diablo Team - Majami young bojz 5:0 wo.

W związku z niezapłaceniem II raty wpisowego drużyna Majami young bojz zostaje usunięta z rozgrywek. Zgodnie z regulaminem drużyna usunięta, która rozegra więcej niż 50% spotkań wyniki będą utrzymane, a każde kolejne mecze będą zaliczane walkowerem (5-0). Jednocześnie zmianie następuje terminarz rozgrywek. Wszystkie spotkanie, w których udział miała brać drużyna Majami young bojz zostają przesunięte na godz. 18:40 (rywal pauzuje).

23.01 (sobota) – 9 kolejka Electrolux Cup
godz. 14:40 Turbokozaki - Darbor Bolesławice
godz. 15:20 AMS Świdnica - AUTO-SHOP Żarów
godz. 16:00 Olwers Gold Team - FC Absolwenci
godz. 16:40 Zryw Łażany - KKZ Zaskoczeni Żarów
godz. 17:20 Wektor Świdnica - Cannabis
godz. 18:00 Nocny Team - Electrolux Żarów
PAUZA - Diablo Team

24.01 (niedziela) – 10 kolejka Electrolux Cup
godz. 14:40 Diablo Team - AMS Świdnica
godz. 15:20 Cannabis - Nocny Team
godz. 16:00 AUTO-SHOP Żarów - Turbokozaki
godz. 16:40 FC Absolwenci - Zryw Łażany
godz. 17:20 Darbor Bolesławice - Olwers Gold Team
godz. 18:00 KKZ Zaskoczeni Żarów - Wektor Świdnica
PAUZA - Electrolux Żarów

17.01 (niedziela) – 8 kolejka Electrolux Cup
AMS Świdnica - FC Absolwenci 3:3 (2:2)
Turbokozaki - KKZ Zaskoczeni Żarów 4:10 (1:4)
Wektor Świdnica - Nocny Team 8:3 (3:1)
Zryw Łażany - Electrolux Żarów 4:1 (1:1)
Olwers Gold Team - Cannabis 5:4 (2:2)
Diablo Team - Darbor Bolesławice 1:4 (1:2)
AUTO-SHOP Żarów - Majami young bojz 5:0 wo.

16.01 (sobota) – 7 kolejka Electrolux Cup
Majami young bojz - Nocny Team 1:7 (1:3)
Electrolux Żarów - Wektor Świdnica 4:11 (2:6)
Darbor Bolesławice - AMS Świdnica 2:1 (2:0)
FC Absolwenci - Turbokozaki 8:4 (2:2)
AUTO-SHOP Żarów - Diablo Team 2:3 (1:1)
KKZ Zaskoczeni Żarów - Olwers Gold Team 1:4 (1:1)
Cannabis - Zryw Łażany 4:5 (0:2)

16.01 (sobota) – 7 kolejka Electrolux Cup
godz. 14:40 Majami young bojz - Nocny Team
godz. 15:20 Electrolux Żarów - Wektor Świdnica
godz. 16:00 Darbor Bolesławice - AMS Świdnica
godz. 16:40 FC Absolwenci - Turbokozaki
godz. 17:20 AUTO-SHOP Żarów - Diablo Team
godz. 18:00 KKZ Zaskoczeni Żarów - Olwers Gold Team
godz. 18:40 Cannabis - Zryw Łażany

17.01 (niedziela) – 8 kolejka Electrolux Cup
godz. 14:40 AMS Świdnica - FC Absolwenci
godz. 15:20 Turbokozaki - KKZ Zaskoczeni Żarów
godz. 16:00 Wektor Świdnica - Nocny Team
godz. 16:40 Zryw Łażany - Electrolux Żarów
godz. 17:20 Olwers Gold Team - Cannabis
godz. 18:00 Diablo Team - Darbor Bolesławice
godz. 18:40 AUTO-SHOP Żarów - Majami young bojz

INFORMUJEMY, IŻ W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ (16.01.2016) MIJA OSTATECZNY TERMIN WPŁATY II RATY WPISOWEGO!!!!

Wyniki 6. kolejki Electrolux Cup
Cannabis – Turbokozaki 9:4 (2:2)
Darbor Bolesławice – AUTO-SHOP Żarów 9:6 (5:1)
Nocny Team – Zryw Łażany 2:6 (0:5)
Electrolux Żarów - Olwers Gold Team 3:11 (1:5)
FC Absolwenci – Diablo Team 3:5 (0:2)
Majami young bojz – Wektor Świdnica 3:8 (0:3)
KKZ Zaskoczeni Żarów – AMS Świdnica 13:3 (6:2)

20.12 (niedziela) – 5 kolejka Electrolux Cup
AUTO-SHOP Żarów - FC Absolwenci 13:2 (5:1)
Zryw Łażany - Wektor Świdnica 3:7 (0:4)
Turbokozaki - Electrolux Żarów 0:9 (0:4)
Olwers Gold Team - Nocny Team 1:0 (0:0)
Diablo Team - KKZ Zaskoczeni Żarów 14:4 (7:1)
AMS Świdnica - Cannabis 2:7 (0:4)
Darbor Bolesłąwice - Majami young bojz 9:2 (4:2)

19.12 (sobota) – 4 kolejka Electrolux Cup
Wektor Świdnica - Olwers Gold Team 6:0 (2:0)
Nocny Team - Turbokozaki 2:5 (0:2)
Majami young bojz - Zryw Łażany 1:6 (0:2)
KKZ Zaskoczeni Żarów - AUTO-SHOP Żarów 2:1 (0:0)
FC Absolwenci - Darbor Bolesławice 0:5 (0:2)
Cannabis - Diablo Team 3:6 (0:5)
Electrolux Żarów - AMS Świdnica 2:4 (2:2)