Triumfatorzy

2009 - Zaskoczeni Żarów
2009/10 - Zaskoczeni Żarów
2010/11 - Wektor Świdnica
2011/12 - Czarny Lotos
2012/13 - Czarny Lotos
2013/14 - KKZ Zaskoczeni Żarów
2014/15 - KKZ Zaskoczeni Żarów
2015/16 - Wektor Świdnica
2016/17 - Wektor Świdnica
2017/18 - Wektor Świdnica

Electrolux Cup 2017/18

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj201
mod_vvisit_counterWczoraj474
mod_vvisit_counterTen tydzień3405
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień28793
mod_vvisit_counterTen miesiąc48449
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc84280
mod_vvisit_counterWszystkie odwiedziny2307329

Aktualnie: gości 28 połączonych
Twoje IP: 54.80.185.137
 , 
Dzisiaj jest: Kwi 19, 2018

ElectroluxCup 2017/2018

21.02 (sobota) – 13 kolejka
godz. 15:20 30 PLUS - Memento Mori
godz. 16:00 Wierzbianka Wierzbna - Nocny Team
godz. 16:40 Drink Team Świdnica - Turbokozaki
godz. 17:20 Wektor Świdnica - U18 Żarów
godz. 18:00 KKZ Zaskoczeni Żarów - Cannabis
godz. 18:40 Electrolux Żarów - Diablo Team
PAUZA – Olwers Gold Team

Jednocześnie informujemy, iż zakończenie rozgrywek połączone z rozdaniem nagród odbędzie się po ostatnim spotkaniu 13. kolejki.

14.02 (sobota) – 12 kolejka
Diablo Team - Cannabis 2:12
Memento Mori - Olwers Gold Team 1:8 
U18 Żarów - 30 PLUS 3:2
Nocny Team - Drink Team Świdnica 9:1
Turbokozaki - Wektor Świdnica 1:12
KKZ Zaskoczeni Żarów - Wierzbianka Wierzbna 5:0 wo.
PAUZA – Electrolux Żarów

14.02 (sobota) – 12 kolejka
godz. 15:20 Diablo Team - Cannabis
godz. 16:00 Memento Mori - Olwers Gold Team
godz. 16:40 U18 Żarów - 30 PLUS
godz. 17:20 Nocny Team - Drink Team Świdnica
godz. 18:00 Turbokozaki - Wektor Świdnica
godz. 18:40 KKZ Zaskoczeni Żarów - Wierzbianka Wierzbna
PAUZA – Electrolux Żarów

7.02 (sobota) – 11 kolejka
Olwers Gold Team - U18 Żarów 2:4 (1:1)
30 PLUS - Turbokozaki 6:2 (3:1)
Wektor Świdnica - Nocny Team 5:1 (1:1)
Wierzbianka Wierzbna - Diablo Team 2:7 (1:2)
Drink Team Świdnica - KKZ Zaskoczeni Żarów 0:5 wo.
Cannabis - Electrolux Żarów 6:3 (2:0)
PAUZA – Memento Mori

7.02 (sobota) – 11 kolejka
godz. 15:20 Olwers Gold Team - U18 Żaów
godz. 16:00 30 PLUS - Turbokozaki
godz. 16:40 Wektor Świdnica - Nocny Team
godz. 17:20 Wierzbianka Wierzbna - Diablo Team
godz. 18:00 Drink Team Świdnica - KKZ Zaskoczeni Żarów
godz. 18:40 Cannabis - Electrolux Żarów
PAUZA – Memento Mori

31.01 (sobota) – 10 kolejka
Diablo Team – Drink Team Świdnica 13:2 (6:0)
Turbokozaki – Olewers Gold Team 5:4 (3:3)
Nocny Team – 30 PLUS 2:7 (0:4)
Electrolux Żarów – Wierzbianka Wierzbna 1:2 (0:1)
U18 Żarów – Memento Mori 5:2 (2:0)
KKZ Zaskoczeni Żarów – Wektor Świdnica 3:2 (2:0)

Najlepsi zawodnicy miesiąca - styczeń:
zawodnik - Łukasz Jernutowski (KKZ Zaskoczeni Żarów)
bramkarz - Adam Krawczyk (Diablo Team)

31.01 (sobota) – 10 kolejka
godz. 16:00 Diablo Team – Drink Team Świdnica
godz. 16:40 Torbokozaki – Olewers Gold Team
godz. 17:20 Nocny Team – 30 PLUS
godz. 18:00 Electrolux Żarów – Wierzbianka Wierzbna
godz. 18:40 U18 Żarów – Memento Mori
godz. 19:20 KKZ Zaskoczeni Żarów – Wektor Świdnica
PAUZA – Cannabis

25.01 (niedziela) – 9 kolejka
Memento Mori - Turbokozaki 7:1 (2:0)
Wierzbianka Wierzbna - Cannabis 3:3 (1:2)
Drink Team Świdnica – Electrolux Żarów 0:2 (0:1)
Wektor Świdnica – Diablo Team 7:3 (6:1)
30 PLUS – KKZ Zaskoczeni Żarów 2:8 (2:4)
Olewers Gold Team – Nocny Team 8:2 (6:1)
PAUZA – U18 Żarów

Statystyki 8 i 9 kolejki uzupełnione zostaną we wtorek

24.01 (sobota) – 8 kolejka
Diablo Team – 30 PLUS 5 :3 (4:1)
KKZ Zaskoczeni Żarów – Olewers Gold Team 2:1 (2:1)
Nocny Team – Memento Mori 8:2 (3:1)
Cannabis – Drink Team Świdnica 2:1 (0:1)
Electrolux Żarów – Wektor Świdnica 0:4 (0:1)
Turbokozaki – U18 Żarów 2:2 (1:1)
PAUZA – Wierzbianka Wierzbna