Triumfatorzy

2009 - Zaskoczeni Żarów
2009/10 - Zaskoczeni Żarów
2010/11 - Wektor Świdnica
2011/12 - Czarny Lotos
2012/13 - Czarny Lotos
2013/14 - KKZ Zaskoczeni Żarów
2014/15 - KKZ Zaskoczeni Żarów
2015/16 - Wektor Świdnica
2016/17 - Wektor Świdnica

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj672
mod_vvisit_counterWczoraj1707
mod_vvisit_counterTen tydzień14581
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień14088
mod_vvisit_counterTen miesiąc42110
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc51054
mod_vvisit_counterWszystkie odwiedziny2084457

Aktualnie: gości 60 połączonych
Twoje IP: 54.83.81.52
 , 
Dzisiaj jest: Sty 19, 2018

ElectroluxCup 2017/2018

31.01 (sobota) – 10 kolejka
Diablo Team – Drink Team Świdnica 13:2 (6:0)
Turbokozaki – Olewers Gold Team 5:4 (3:3)
Nocny Team – 30 PLUS 2:7 (0:4)
Electrolux Żarów – Wierzbianka Wierzbna 1:2 (0:1)
U18 Żarów – Memento Mori 5:2 (2:0)
KKZ Zaskoczeni Żarów – Wektor Świdnica 3:2 (2:0)

Najlepsi zawodnicy miesiąca - styczeń:
zawodnik - Łukasz Jernutowski (KKZ Zaskoczeni Żarów)
bramkarz - Adam Krawczyk (Diablo Team)

31.01 (sobota) – 10 kolejka
godz. 16:00 Diablo Team – Drink Team Świdnica
godz. 16:40 Torbokozaki – Olewers Gold Team
godz. 17:20 Nocny Team – 30 PLUS
godz. 18:00 Electrolux Żarów – Wierzbianka Wierzbna
godz. 18:40 U18 Żarów – Memento Mori
godz. 19:20 KKZ Zaskoczeni Żarów – Wektor Świdnica
PAUZA – Cannabis

25.01 (niedziela) – 9 kolejka
Memento Mori - Turbokozaki 7:1 (2:0)
Wierzbianka Wierzbna - Cannabis 3:3 (1:2)
Drink Team Świdnica – Electrolux Żarów 0:2 (0:1)
Wektor Świdnica – Diablo Team 7:3 (6:1)
30 PLUS – KKZ Zaskoczeni Żarów 2:8 (2:4)
Olewers Gold Team – Nocny Team 8:2 (6:1)
PAUZA – U18 Żarów

Statystyki 8 i 9 kolejki uzupełnione zostaną we wtorek

24.01 (sobota) – 8 kolejka
Diablo Team – 30 PLUS 5 :3 (4:1)
KKZ Zaskoczeni Żarów – Olewers Gold Team 2:1 (2:1)
Nocny Team – Memento Mori 8:2 (3:1)
Cannabis – Drink Team Świdnica 2:1 (0:1)
Electrolux Żarów – Wektor Świdnica 0:4 (0:1)
Turbokozaki – U18 Żarów 2:2 (1:1)
PAUZA – Wierzbianka Wierzbna

24.01 (sobota) – 8 kolejka
godz. 15:20 Diablo Team – 30 PLUS
godz. 16:00 KKZ Zaskoczeni Żarów – Olewers Gold Team
godz. 16:40 Nocny Team – Memento Mori
godz. 17:20 Cannabis – Drink Team Świdnica
godz. 18:00 Electrolux Żarów – Wektor Świdnica
godz. 18:40 Turbokozaki – U18 Żarów
PAUZA – Wierzbianka Wierzbna

25.01 (niedziela) – 9 kolejka
godz. 15:20 Memento Mori - Turbokozaki
godz. 16:00 Wierzbianka Wierzbna - Cannabis
godz. 16:40 Drink Team Świdnica – Electrolux Żarów
godz. 17:20 Wektor Świdnica – Diablo Team
godz. 18:00 30 PLUS – KKZ Zaskoczeni Żarów
godz. 18:40 Olewers Gold Team – Nocny Team
PAUZA – U18 Żarów

VII kolejka Electrolux Cup - 17.01.2015 - wyniki:

U18 Żarów - Nocny Team 6:3 (3:1)
30 PLUS - Electrolux Żarów 2:6 (0:3)
Drink Team Świdnica - Wierzbianka Wierzbna 4:1 (1:0)
Olewers Gold Team - Diablo Team 1:4 (0:3)
Memento Mori - KKZ Zaskoczeni Żarów 1:6 (0:1)
Wektor Świdnica - Cannabis 8:1 (4:0)
pauza Turbokozaki

VII kolejka Electrolux Cup - sobota 17.01.2015

15:20 U18 Żarów - Nocny Team
16:00 30 PLUS - Electrolux Żarów
16:40 Drink Team Świdnica - Wierzbianka Wierzbna
17:20 Olewers Gold Team - Diablo Team
18:00 Memento Mori - KKZ Zaskoczeni Żarów
18:40 Wektor Świdnica - Cannabis
pauza Turbokozaki

VI kolejka Electrolux Cup - sobota 10.01.2015 - wyniki

Wierzbianka Wierzbna - Wektor Świdnica 2:7 (0:2)
Diablo Team - Memento Mori 9:3 (4:0)
KKZ Zaskoczeni Żarów - U 18 Żarów 5:0 (1:0)
Cannabis - 30 PLUS 3:2 (2:1)
Nocny Team - Turbokozaki 6:4 (2:3)
Electrolux Żarów - Olwers Gold Team 6:3 (1:2)
pauza Drink Team Świdnica

VI kolejka Electrolux Cup - sobota 10.01.2015

15:20 Wierzbianka Wierzbna - Wektor Świdnica
16:00 Diablo Team - Memento Mori
16:40 KKZ Zaskoczeni Żarów - U 18 Żarów
17:20 Cannabis - 30 PLUS
18:00 Nocny Team - Turbokozaki
18:40 Electrolux Żarów - Olwers Gold Team
pauza Drink Team Świdnica