Triumfatorzy

2009 - Zaskoczeni Żarów
2009/10 - Zaskoczeni Żarów
2010/11 - Wektor Świdnica
2011/12 - Czarny Lotos
2012/13 - Czarny Lotos
2013/14 - KKZ Zaskoczeni Żarów
2014/15 - KKZ Zaskoczeni Żarów
2015/16 - Wektor Świdnica
2016/17 - Wektor Świdnica

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj652
mod_vvisit_counterWczoraj1707
mod_vvisit_counterTen tydzień14561
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień14088
mod_vvisit_counterTen miesiąc42090
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc51054
mod_vvisit_counterWszystkie odwiedziny2084437

Aktualnie: gości 60, 
botów 3 połączonych
Twoje IP: 54.83.81.52
 , 
Dzisiaj jest: Sty 19, 2018

ElectroluxCup 2017/2018

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do 7. edycji Żarowskiej Ligi Futsalu Electrolux Cup. Do rozgrywek zgłosiło się 13 zespołów. System rozgrywek: każdy z każdym - łącznie 13 kolejek, po których poznamy tegorocznego mistrza Żarowskiej Ligi Futsalu Electrolux Cup. W najbliższą środę (26.11) o godz. 15:00 zostanie wylosowana kolejność spotkań pierwszej kolejki. Do rozlosowanej pierwszej kolejki automatycznie zostanie ustalony harmonogram spotkań, który dostępny będzie już w czwartek na oficjalnej stronie rozgrywek.

Zgłoszone drużyny:
30 PLUS
Nocny Team
Drink Team Świdnica
U18 Żarów
Cannabis
Wierzbianka
Electrolux Żarów
Olewers Gold Team
Turbokozaki
KKZ Zaskoczeni Żarów
Memento Mori
Wektor Świdnica

Diablo Team

Pierwsza kolejka VII edycji Żarowskiej Ligi Futsalu Electrolux Cup została przesunięta na 29.11.2014 (sobota). Szczegóły dotyczące systemu rozgrywek ukażą się w najbliższym czasie na oficjalnej stronie internetowej halówki. Jednocześnie informujemy, iż losowanie grup odbędzie się 26.11. (środa) o godz. 15:00 w kawiarni GCKiS (ul. Piastowska 10A, I piętro).

Cały czas zapraszamy chętne drużyny do udziału w tegorocznych rozrywkach.

Rusza Żarowska Liga Futsalu Electrolux Cup sezon 2014/15!. Organizatorem rozgrywek jest Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Zgłoszenia drużyn biorących udział w poprzednim sezonie należy dokonać do 17.11.2014 r., nowo powstałe drużyny do 14.11.2014 na adres: ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów, fax. (074) 858-07-53, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Obowiązuje kolejność zgłoszeń.
W tym terminie do organizatora należy dostarczyć wypełniony formularz zgłoszeniowy.

Do dnia 19.11.2014 r. należy dokonać opłaty wpisowej.

I kolejka rusza 22 listopada!

Do pobrania:
- Formularz zgłoszeniowy - plik.pdf
- Oświadczenie dla niepełnoletnich - plik.pdf

W sobotę 15 lutego zakończyły się rozgrywki VI edycji ligi Electrolux Cup 2013/14. Po trzech latach przerwy tytuł wrócił do zespołu KKZ Zaskoczeni Żarów. Drugie miejsce przypadło ubiegłorocznym zwycięzcom Czarnemu Lotosowi, na trzecim miejscu podium stanęli zawodnicy Wektora Świdnica.

Zamknięcia VI edycji i wręczenia nagród dokonali Burmistrz Miasta Żarów Leszek Michalak oraz Dyrektor firmy Electrolux w Żarowie Paweł Sowicz.

Organizator Gminne Cen­trum Kultury i Sportu w Ża­rowie pragnie serdecznie podziękować sponsorowi głównemu - firmie Electrolux w Żarowie za ob­jęcie honorowym patrona­tem rozgrywek. Sponsorem strategicznym była firma Dacco w Świdnicy.

>>> GALERIA ZDJĘĆ /Facebook/

Laureaci nagród indywidualnych:

Liga Mistrzów Electrolux Cup:


najlepszy bramkarz – Jacek Suski (KKZ Zaskoczeni Żarów)

najlepszy zawodnik – Kacper Tadrzak (Olevers Gold Team)

najlepszy strzelec – Piotr Koluśniewski (KKZ Zaskoczeni Żarów)

Liga Europejska Electrolux Cup:

najlepszy bramkarz – Tomasz Pater (Electrolux Żarów)

najlepszy zawodnik – Damian Rybarczyk (AMS Jagodnik)

najlepszy strzelec – Patryk Klimala (AKS Żarów)


Wyniki ostatniej 14 kolejki Electrolux Cup 2013/14

Liga Europejska
Kac Wawa - AKS Żarów 2-4
AMS Jagodnik - Kozioł Team 4-2
Blue Sensation - Ulmech 2-3
Electrolux Żarów - U18 Żarów 5-2
Liga Mistrzów
Nocny Team - Wektor Świdnica 1-6
GTW - Drink Team Świdnica 0-5 v.o.
Cannabis - Olewers Gold Team 8-4
Czarny Lotos - KKZ Zaskoczeni Żarów 3-6

SOBOTA 15.02.2014

Liga Europejska
godz. 14:00 Kac Wawa - AKS Żarów
godz. 14:40 AMS Jagodnik - Kozioł Team
godz. 15:20 Blue Sensation - Ulmech
godz. 16:00 Electrolux Żarów - U18 Żarów
Liga Mistrzów
godz. 16:40 Nocny Team - Wektor Świdnica
godz. 17:20 GTW - Drink Team Świdnica
godz. 18:00 Cannabis - Olewers Gold Team
godz. 18:40 Czarny Lotos - KKZ Zaskoczeni Żarów

WRĘCZENIE NAGRÓD ODBĘDZIE SIĘ O GODZ. 19:40!!!

Prosimy o liczne uczestnictwo podczas zakończenia szczególnie zespoły z miejsc 1-3 z obu ligi.

Wyniki 13 kolejki z 8.02.2014

Liga Europejska

Blue Sensation - AKS Żarów 0-10 (0-5)
Ulmech - Kac Wawa 2-1 (0-0)
U18 Żarów - Kozioł team 4-0 (2-0)
Electrolux Żartów - AMS Jagodnik 4-7 (3-2)

Liga Mistrzów

Cannabis - KKZ Zaskoczeni Żarów 1-8 (0-3)
Olewers Gold Team - Czarny Lotos 5-4 (2-2)
Wektor Świdnica - Drink Team Świdnica 2-0 (0-0)
Nocny Team - GTW 3-2 (1-2)

SOBOTA 8.02.2014

Liga Europejska

godz. 14:15 Nocny Team - GTW - mecz Ligi Mistrzów!!!
godz. 14:40 Blue Sensation - AKS Żarów
godz. 15:20 Ulmech - Kac Wawa
godz. 16:00 U18 Żarów - Kozioł team
godz. 16:40 Electrolux Żartów - AMS Jagodnik
Liga Mistrzów

godz. 17:20 Cannabis - KKZ Zaskoczeni Żarów
godz. 18:00 Olewers Gold Team - Czarny Lotos
godz. 18:40 Wektor Świdnica - Drink Team Świdnica

SOBOTA 1.02.2014

Liga Europejska

U18 Żarów - AKS Żarów 3:12 (1:5)
Ulmech - AMS Jagodnik 5:1 (2:1)
Electrolux Żarow - Kac Wawa  1:3 (0:0)
Blue Sensation - Kozioł Team 2:0 (2:0)
Liga Mistrzów
Wektor Świdnica - KKZ Zaskoczeni Żarów 3:5 (2:2)
Olewers Gold Team - GTW 6:3 (2:1)
Nocny Team - Czarny Lotos 0:6 (0:1)
Cannabis - Drink Team Świdnica 3:1 (2:0)


NIEDZIELA 2.02.2014

Liga Europejska

Electrolux Żarów - AKS Żarów 0:9 (0:9)
Blue Sensation - AMS Jagodnik 0:5  (0:0)
Kac Wawa - U18 Żarów 5:1 (2:0)
Ulmech - Kozioł Team 4:3 (3:3)
Liga Mistrzów
Olewers Gold Team - Drink Team Świdnica 1:2 (0:1)
Nocny Team - KKZ Zaskozceni Żarów 1:10 (0:5)
Cannabis - GTW 8:0 (3:0)
Czarny Lotos - Wektor Świdnica 5:1 (0:0)

SOBOTA 1.02.2014

Liga Europejska
godz. 14:40 U18 Żarów - AKS Żarów
godz. 15:20 Ulmech - AMS Jagodnik
godz. 16:00 Electrolux Żarow - Kac Wawa
godz. 16:40 Blue Sensation - Kozioł Team
Liga Mistrzów
godz. 17:20 Wektor Świdnica - KKZ Zaskoczeni Żarów
godz. 18:00 Olewers Gold Team - GTW
godz. 18:40 Nocny Team - Czarny Lotos
godz. 19:20 Cannabis - Drink Team Świdnica

 

NIEDZIELA 2.02.2014

Liga Europejska
godz. 15:20 Electrolux Żarów - AKS Żarów
godz. 15:55 Blue Sensation - AMS Jagodnik
godz. 16:30 Kac Wawa - U18 Żarów
Liga Mistrzów
godz. 17:05 Olewers Gold Team - Drink Team Świdnica
godz. 17:40 Nocny Team - KKZ Zaskozceni Żarów
godz. 18:15 Cannabis - GTW
godz. 18:50 Czarny Lotos - Wektor Świdnica
godz. 19:25 Ulmech - Kozioł Team - mecz Ligi Europejskiej!!!