Triumfatorzy

2009 - Zaskoczeni Żarów
2009/10 - Zaskoczeni Żarów
2010/11 - Wektor Świdnica
2011/12 - Czarny Lotos
2012/13 - Czarny Lotos
2013/14 - KKZ Zaskoczeni Żarów
2014/15 - KKZ Zaskoczeni Żarów
2015/16 - Wektor Świdnica
2016/17 - Wektor Świdnica

Electrolux Cup 2015/16

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj121
mod_vvisit_counterWczoraj652
mod_vvisit_counterTen tydzień2967
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień6473
mod_vvisit_counterTen miesiąc13093
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc28972
mod_vvisit_counterWszystkie odwiedziny1984240

Aktualnie: gości 20 połączonych
Twoje IP: 54.196.47.128
 , 
Dzisiaj jest: Lis 18, 2017

ElectroluxCup 2015/16

SOBOTA 1.02.2014

Liga Europejska
godz. 14:40 U18 Żarów - AKS Żarów
godz. 15:20 Ulmech - AMS Jagodnik
godz. 16:00 Electrolux Żarow - Kac Wawa
godz. 16:40 Blue Sensation - Kozioł Team
Liga Mistrzów
godz. 17:20 Wektor Świdnica - KKZ Zaskoczeni Żarów
godz. 18:00 Olewers Gold Team - GTW
godz. 18:40 Nocny Team - Czarny Lotos
godz. 19:20 Cannabis - Drink Team Świdnica

 

NIEDZIELA 2.02.2014

Liga Europejska
godz. 15:20 Electrolux Żarów - AKS Żarów
godz. 15:55 Blue Sensation - AMS Jagodnik
godz. 16:30 Kac Wawa - U18 Żarów
Liga Mistrzów
godz. 17:05 Olewers Gold Team - Drink Team Świdnica
godz. 17:40 Nocny Team - KKZ Zaskozceni Żarów
godz. 18:15 Cannabis - GTW
godz. 18:50 Czarny Lotos - Wektor Świdnica
godz. 19:25 Ulmech - Kozioł Team - mecz Ligi Europejskiej!!!

SOBOTA 25.01.2014

Liga Europejska
AMS Jagodnik - Kac Wawa 0:8
Blue Sensation - U18 Żarów 6:3
Ulmech - AKS Żarów 4:5
Electrolux Żarów - Kozioł Team 0:1
Liga Mistrzów
GTW - Czarny Lotos 1:9
Cannabis - Wektor Świdnica 0:4
Olewers Gold Team - KKZ Zaskoczeni Żarów 1:11
Nocny Team - Drink Team Świdnica 1:1

SOBOTA 25.01.2014

Liga Europejska
godz. 14:40 AMS Jagodnik - Kac Wawa
godz. 15:20 Blue Sensation - U18 Żarów
godz. 16:00 Ulmech - AKS Żarów
godz. 16:40 Electrolux Żarów - Kozioł Team
Liga Mistrzów
godz. 17:20 GTW - Czarny Lotos
godz. 18:00 Cannabis - Wektor Świdnica
godz. 18:40 Olewers Gold Team - KKZ Zaskoczeni Żarów
godz. 19:20 Nocny Team - Drink Team Świdnica

SOBOTA 18.01.2014

Liga Europejska
AKS Żarów - Kozioł Team 4:1
Blue Sensation - Kac Wawa 2:3
Electrolux Żarów - Ulmech 1:2
AMS Jagodnik - U18 Żarów 7:4
Liga Mistrzów
KKZ Zaskoczeni Żarów - Drink Team Świdnica 5:0
Nozny Team - Olewers Gold Team 2:7
Cannabis - Czarny Lotos 1:2
GTW - Wektor Świdnica 0:8

SOBOTA 18.01.2014

Liga Europejska
godz. 14:40 AKS Żarów - Kozioł Team
godz. 15:20 Blue Sensation - Kac Wawa
godz. 16:00 Electrolux Żarów - Ulmech
godz. 16:40 AMS Jagodnik - U18 Żarów
Liga Mistrzów
godz. 17:20 KKZ Zaskoczeni Żarów - Drink Team Świdnica
godz. 18:00 Nozny Team - Olewers Gold Team
godz. 18:40 Cannabis - Czarny Lotos
godz. 19:20 GTW - Wektor Świdnica

SOBOTA 11.01.2014

Liga Europejska
U18 Żarów - Ulmech 9:3
Kac Wawa - Kozioł Team 0:2
AKS Żarów - AMS Jagodnik 1:10
Electrolux Żarów - Blue Sensation 5:3
Liga Mistrzów
Nocny Team - Cannabis 0:6
Czarny Lotos - Drink Team Świdnica 3:0
KKZ Zaskoczeni Żarów - GTW 11:1
Wektor Świdnica - Olewers Gold Team 5:2

SOBOTA 11.01.2014

Liga Europejska
godz. 14:40 U18 Żarów - Ulmech
godz. 15:20 Kac Wawa - Kozioł Team
godz. 16:00 AKS Żarów - AMS Jagodnik
godz. 16:40 Electrolux Żarów - Blue Sensation
Liga Mistrzów
godz. 17:20 Nocny Team - Cannabis
godz. 18:00 Czarny Lotos - Drink Team Świdnica
godz. 18:40 KKZ Zaskoczeni Żarów - GTW
godz. 19:20 Wektor Świdnica - Olewers Gold Team

Przypominamy, iż 10.01.2014 mija termin wpłacenia II raty wpisowego.

SOBOTA 21.12.2013 - 7. kolejka Electrolux Cup

Gr. A
Ulmech - GTW 0:3 wo.
U18 Żarów - Czarny Lotos 3:8 (2:4)
Cannabis - Kozioł Team 8:1 (3:0)
Kac Wawa - Nocny Team 4:1 (2:1)
Gr. B
Electrolux Żarów - AMS Jagodnik 3:2 (1:1)
Olewers Gold Team - KKZ Zaskoczeni Żarów 3:5 (2:3)
Drink Team Świdnica - AKS Żarów 7:3 (3:1)
Blue Sensation - Wektor Świdnica 0:10 (0:4)

SOBOTA 14.11.2013 - 5. kolejka Electrolux Cup

Gr. A
Kozioł team - Czarny Lotos 1:12
Kac Wawa - GTW 1:2
Cannabis - U18 Żarów 20:0
Ulmech - Nocny Team 2:0
Gr. B
Electrolux Żarów - Drink Team Świdnica 1:1
AMS Jagodnik - AKS Żarów 2:6
Olewers Gold Team - Wektor Świdnica 2:5
Blue Sensation - KKZ Zaskoczeni Żarów 1:12

NIEDZIELA 15.11.2013 - 6. kolejka Electrolux Cup

Gr. B

Olewers Gold Team - Drink Team Świdnica 3:4
AMS Jagodnik - Blue Sensation 5:2
KKZ Zaskoczeni Żarów - AKS Żarów 6:0
Electrolux Żarów - Wektor Świdnica 1:6
Gr. A
Cannabis - GTW 6:2
Kozioł team - Ulmech 3:0
Nocny Team - Czarny Lotos 2:11
Kac Wawa - U18 Żarów 4:8